Поради при виборі димаря

Больше
5 года 11 мес. назад - 5 года 11 мес. назад #236 от sofiya

Січення димаря вибирають залежно від потужності котла.

Потрібно дуже уважно вибирати марку неіржавіючої сталі для свого опалювального приладу. Для газового опалювального обладнання необхідно ставити димар із кислотостійких нержавіючих сталей 321, 316Ti, 304 через виникнення агресивного кислотного конденсату у димарі для газового котла. Також існують нержавіючі сталі, які використовуються завжди для певного опалювального обладнання. Наприклад, нержавіючі сталі 321 та 409 товщиною 1мм застосовують для виготовлення внутрішніх труб димарів, які встановлюються на твердопаливне опалювальне устаткування (каміни, печі, топкі і т.п.).

Якому віддати перевагу? На що звертати увагу?
Коли встановлюєте димар з нержавіючої сталі, потрібно вибирати для кожного опалювального обладнання відповідну марку неіржавіючої сталі та товщину, тому що у димарі газового котла температура менша ніж у димарі каміна. За технологією виробництва застосовується сталь товщиною 0.5мм, 0.8мм, 1мм.


Сталь товщиною 0.5мм – застосовується для димарів, які ставляться для відведення продуктів згорання від газових котлів і колонок; 0.8мм – для газових котлів великої потужності, рідкопаливних котлів і дизельгенераторів; 1мм – для камінів, твердопаливних котлів, печей.

Для димаря найважливішим показником є тяга, що залежить від різниці температур газів, що відходять, і зовнішнього середовища, а також від співвідношення висоти й поперечного переріза димарної труби. Тому димар повинен містити якнайменше похилих ділянок, а внутрішня поверхня труби повинна бути гладкою й герметичною.

На що звертати увагу?
При виборі утеплених труб із нержавіючої сталі треба знати, що ізоляція в подвійних трубах використовується для захисту внутрішньої труби від зовнішніх температур повітря. Товщина 25-35 мм достатня для нормальної роботи внутрішньої труби для відведення продуктів згорання. Вона швидко нагрівається і так само швидко стигне та не дає конденсату утворюватися у великій кількості.
Вложения:
Последнее редактирование: 5 года 11 мес. назад от sofiya.
Спасибо сказали: domremonta

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.